Syntrax - TROPHIX 5.0 - 2270g

Nowy

- Cztery różne źródła białka
- Wzrost beztłuszczowej masy
- Najwyższy wskaźnik przyswajalności
- Szybsza regeneracja

Więcej szczegółów

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Syntrax Trophix to najwyższej jakości odżywka białkowa która łączy aż cztery różne źródła białka. Głównym źródłem białka jest kazeina czyli białko, które jest wchłaniane do organizmu przez dłuższy okres czasu, co nie tylko zapewnia trwałe źródło aminokwasów, ale również tworzy długotrwałe uczucie sytości i pełności. Jako dodatek do kazeiny użyto matrixu trzech frakcji białek: serwatkowych, albuminy jaj i peptydy glutaminy.

Serwatka jest szybko działającym źródło białka, które wspomaga układ odpornościowy i dostarcza organizmowi niezbędnych aminokwasów. Albumina jaj doskonale wspomaga wzrost i utrzymanie tkanki mięśniowej, również zawiera doskonały profil aminokwasowy. Wreszcie, peptydy glutaminy jest źródłem białka z najwyższej jakości biologicznie czystej glutaminy, jeden z najważniejszych elementów w organizmie człowieka. Przez odpowiednią charakterystykę poszczególnych frakcji, trophix stał się universalną odżywką nadająca się o dowolnej porze dnia, zapewnia szybki i trwały dostęp do aminokwasów co zapewnia szybką i trwałą regenerację.

Tak jak wszystkie produkty Syntrax, Trophix używa tylko najwyższej jakości źródeł białka i substancji aromatyzujących. Składniki te mogą być droższe niż te używane w innych proszków białkowych, ale są smaczne, zapewniają natychmiastową rozpuszczalność i są najwyższej możliwej jakości !

Wartości odżywcze

Porcja 28g
Ilość porcji w opakowaniu 81
Opakowanie 2270g
SKŁADNIKI AKTYWNE Trophix
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 100kcal
Tłuszcz 5g
-w tym tłuszcze nasycone 0g
-w tym tłuszcze trans 0g
Cholesterol 10mg
Sód 90mg
Potas 100mg
Węglowodany 4g
-w tym cukier 3g
-w tym błonnik 0g
Białko 20g

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Syntrax - TROPHIX 5.0 - 2270g

Syntrax - TROPHIX 5.0 - 2270g

- Cztery różne źródła białka
- Wzrost beztłuszczowej masy
- Najwyższy wskaźnik przyswajalności
- Szybsza regeneracja

Napisz opinię