Kevin Levrone Black Shaboom Pump 385g

Nowy

Shaaboom Pump marki Kevin Levrone jest suplementem diety o zastosowaniu przedtreningowym, który dzięki zaawansowanej recepturze pozwoli Ci na znacznie dłuższe i efektywniejsze ćwiczenia.

Więcej szczegółów

85,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

KEVIN LEVRONE Shaaboom Pump

Shaaboom Pump marki Kevin Levrone jest suplementem diety o zastosowaniu przedtreningowym, który dzięki zaawansowanej recepturze pozwoli Ci na znacznie dłuższe i efektywniejsze ćwiczenia. Produkt charakteryzuje się łatwą formą suplementacji. Dzięki wysoce rozpuszczalnej formule w kilku przepysznych smakach, jego stosowanie nie przysporzy Ci najmniejszych kłopotów. Opisywana odżywka pomoże Ci zwiększyć koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach podczas gdy Twoim mięśniom stale będą dostarczane wszelkie składniki odżywcze oraz niezbędny tlen.

Działanie składników Shaaboom Pump?

  • przyczyniają się do wzrostu efektywności treningów,
  • sprzyjają budowaniu masy mięśniowej,
  • pomagają w regeneracji,
  • pełnią ważną rolę w dostarczaniu tlenu do ciężko pracujących mięśni,
  • przyczyniają się do rozszerzania naczyń krwionośnych,
  • sprzyjają ochronie przed katabolizmem,
  • działają pobudzająco,
  • pozwalają odsunąć zmęczenie na dalszy plan,
  • pozwalają zwiększyć długość oraz efektywność treningów.

Komu polecany jest Shaaboom Pump?

Chcesz potężnej pompy mięśniowej oraz wytrzymałości, o której dotąd mogłeś tylko pomarzyć? Suplement diety Shaaboom Pump pomoże osiągnąć Ci te cele w łatwy i przyjemny sposób. Niniejsza odżywka skierowana jest do sportowców dyscyplin siłowych, którym zależy na zwiększeniu możliwości treningowych oraz poprawie podaży tlenu oraz składników odżywczych do mięśni. Może być stosowany przez adeptów siłowni, jak i również osoby, które trenują od wielu lat.
Skutki uboczne

Ze względu na zawartość kofeiny, opisywany suplement diety nie powinien być spożywany na krótko przed snem, gdyż może przyczynić się do wystąpienia problemów z zaśnięciem. Produkt powoduje wzrost ciśnienia, dlatego też nie może być stosowany przez osoby cierpiące na problemy z ciśnieniem. U osób zdrowych jego stosowanie nie powinno przynosić negatywnych skutków ubocznych.

Skład

Składnikiw jednej porcji (8,75 g - <133 kg) (%RWS)w jednej porcji (17,5 g - >133 kg) (%RWS)
Beta-alanina 2500 mg 5000 mg
Jabłczan cytruliny 3000 mg 6000 mg
- w tym cytrylina 2000 mg 4000 mg
Monohydrat kreatyny 1500 mg 3000 mg
- w tym kreatyna 1320 mg 1640 mg
Alfaketoglutaran l-argininy (AKG) 1000 mg 2000 mg
- w tym L-arginina 400 mg 1400 mg
Kofeina 200 mg 400 mg

%RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: beta-alanina (jako CarnoSyn®), jabłczan cytruliny, alfaketoglutaran argininy (AKG), monohydrat kreatyny, kreatynowy HCl, jabłczan kreatyny, kofeina, środki przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, fosforan wapnia ), słodziki (sukraloza, acesulfam K), aromat, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, kolor [E160a, (E133, E102)]. Może mieć niekorzystny wpływ na aktywność i uwagę u dzieci.

Masa: 385 g.

Porcja: 15 g.

Ilość porcji w opakowaniu: 25,5.

Opakowanie: 385 g.

Skuteczna dzienna dawka produktu:

  • około 15g.

Dawkowanie i sposób przygotowania

Jedną porcję produktu (15 g) należy zmieszać w 250 ml wody lub. Spożywać raz dziennie, na około pół godziny przed rozpoczęciem treningu.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być substytutem (zamiennikiem) zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kevin Levrone Black Shaboom Pump 385g

Kevin Levrone Black Shaboom Pump 385g

Shaaboom Pump marki Kevin Levrone jest suplementem diety o zastosowaniu przedtreningowym, który dzięki zaawansowanej recepturze pozwoli Ci na znacznie dłuższe i efektywniejsze ćwiczenia.

Napisz opinię